Чемпіонат світу з футболу: які команди пройшли кваліфікацію

Чемпіонат світу з футболу: які команди пройшли кваліфікацію

Like post

Чемпіонат світу з футболу: які команди пройшли кваліфікацію та хто може приєднатися до них у 1/8 фіналу?

Сценарії плей-офф Чемпіонату світу з футболу: ми розглянемо, що має зробити кожна команда, щоб потрапити до стадії 1/8 фіналу.

Франція булаперша команда, яка пройшла кваліфікаціюна етапі 1/8 фіналу Чемпіонату світу з футболу 2022 після перемоги над Данією з рахунком 2:1 у матчі групи D. Відтоді Бразилія та Португалія також приєдналися до них у бронюванні місць, а у вівторок після завершення матчів груп A та B до них приєдналися ще чотири команди.

Нідерланди та Сенегал пройшли до 1/16 фіналу як переможці групи А та другі місця відповідно, тоді як Англія очолила групу В, а Сполучені Штати Америки посіли друге місце.

Ми розглянемо сценарії для кожної групи Чемпіонату світу з футболу FIFA 2022 і те, що потрібно командам, щоб потрапити до 1/8 фіналу.

Група А

Група А ЧС 2022
Група А ЧС 2022

Нідерланди завжди були фаворитами проти господарів Катару, і вони запланували перемогу з рахунком 2-0 у вівторок, щоб фінішувати переможцями в групі А, набравши сім очок у трьох іграх.

Еквадору просто потрібне було очко проти Сенегалу, щоб потрапити до 1/8 фіналу, але голи Ісламії Сарра та Каліду Кулібалі допомогли Сенегалу виграти матч з рахунком 2:1 і посісти друге місце з шістьма очками. Це перша поява Сенегалу в плей-офф Чемпіонату світу з футболу з часів 2002 року, коли вони дійшли до чвертьфіналу.

Група В

Група B ЧС2022
Група B ЧС2022

Збірна Англії легко перемогла Уельс з рахунком 3:0, фінішувала як переможець групи В і вийшла в плей-офф. Для Уельсу негативна різниця м’ячів не допоможе, і ця поразка означала, що вони повністю вийшли з рахунку.

США потрібна була перемога над Іраном, щоб прогресувати, і вони зробили саме це. Гол Крістіана Пулішича на 38-й хвилині дозволив США отримати всі три очки та посісти друге місце в групі з п’ятьма очками.

Група С

Залишилися матчі: Польща – Аргентина, Саудівська Аравія – Мексика

Польщі потрібна перемога або нічия проти Аргентини, щоб пройти. Вони можуть боротися навіть після поразки, якщо Саудівська Аравія не обіграє Мексику.

Аргентина вийде в кваліфікацію, обігравши Польщу. Нічия призведе до кваліфікації за різницею м’ячів, якщо Саудівська Аравія не обіграє Мексику. Поразка означає вибуття Аргентини.

Мессі ЧС2022
Мессі ЧС2022

Саудівська Аравія пройшла кваліфікацію, здобувши перемогу над Мексикою. Вони також можуть пройти кваліфікацію з нічиєю, якщо Польща обіграє Аргентину або Польща-Аргентина зіграє внічию, а Саудівська Аравія збереже достатньо велику різницю в золоті, щоб пройти кваліфікацію. Якщо Аргентина обіграє Польщу, а Саудівська Аравія зіграє внічию з Мексикою, то для проходження азіатської збірної знадобиться більша різниця м’ячів, ніж Польщі.

Мексика може пройти кваліфікацію, обігравши Саудівську Аравію, якщо Польща також обіграє Аргентину. Якщо Мексика переможе, а Аргентина обіграє Польщу, то їх долю вирішить різниця м’ячів. Нічия призведе до вибуття Мексики.

Група D

Група D
Група D

Залишилися матчі : Австралія – Данія, Туніс – Франція

Франція вже вийшла в 1/8 фіналу, а до кінця залишилася гра.

Австралія не може програти Данії, інакше вона вилетить. Вони пройдуть кваліфікацію після перемоги. У разі нічиєї Австралія вийде, якщо Туніс не переможе Францію та не матиме кращу різницю м’ячів, ніж Австралія.

Данія вийде в кваліфікацію після перемоги над Австралією, якщо тільки Туніс не переможе Францію та не матиме кращу різницю м’ячів, ніж у Данії.

Туніс може потрапити, якщо обіграє Францію, а Австралія не переможе над Данією. Їм все одно потрібно буде мати кращу різницю м’ячів.

Група Е

Залишилися матчі : Коста-Ріка – Німеччина, Японія – Іспанія

Іспанії потрібна нічия проти Японії, щоб пройти. Вони також можуть пройти кваліфікацію з поразкою, якщо Коста-Ріка та Німеччина зіграють внічию, а Іспанія не програє з різницею в 13 голів. Іспанія вилетить, якщо програє, а Коста-Ріка виграє.

У разі поразки Іспанії та перемоги Німеччини друге місце визначатиметься за різницею м’ячів.

Японія не може пройти кваліфікацію після поразки, але перемога допоможе їм. Якщо виграють і Японія, і Коста-Ріка, лідер таблиці буде визначено за різницею м’ячів.

Але якщо Японія зможе зіграти лише внічию проти Іспанії, то їй гарантовано вихід у кваліфікацію, якщо Коста-Ріка також зіграє внічию проти Німеччини. Якщо Японія виграє нічию і Коста-Ріка виграє, то Японія вибуває.

Якщо Японія зіграє внічию, а Німеччина переможе, то друге місце визначатиметься за різницею м’ячів.

Коста-Ріка гарантовано виходить у кваліфікацію після перемоги над Німеччиною. Якщо вони зіграють внічию, їм все одно можна гарантувати кваліфікацію, якщо Японія також програє. Якщо Японія обіграє Іспанію, тоді різниця м’ячів має бути дуже великою, щоб Коста-Ріка фінішувала другою після Іспанії.

Коста-Ріка не може пройти кваліфікацію після поразки або якщо обидва матчі закінчаться внічию.

Німеччина повинна обіграти Коста-Ріку, щоб отримати шанс на кваліфікацію. Якщо Іспанія виграє свій матч, Німеччина виграє кваліфікацію.

Якщо Німеччина виграє, а Іспанія програє, Німеччині знадобиться набагато більша різниця м’ячів, ніж Іспанії, щоб пройти. Іспанія має різницю м’ячів +7.

Якщо Німеччина обіграє Коста-Ріку, а Іспанія зіграє внічию з Японією, то друге місце визначатиметься за різницею м’ячів між Німеччиною та Японією.

Еден Азар
Еден Азар і Бельгія сподіваються на значний успіх на Чемпіонаті світу з футболу. 

Група F

Група F
Група F

Залишилися матчі : Канада – Марокко, Хорватія – Бельгія

Хорватія проходить кваліфікацію після перемоги або нічиєї проти Бельгії. Якщо вони програють і Канада обіграє Марокко, друге місце буде вирішуватися між Хорватією та Марокко за різницею м’ячів.

Марокко потрапить до 1/16 фіналу після перемоги або нічиєї проти Канади. Також буде кваліфіковано, якщо Хорватія обіграє Бельгію.

Якщо Марокко програє Канаді, а Бельгія обіграє Хорватію, то друге місце визначатиметься за різницею м’ячів між Хорватією та Марокко. Якщо Марокко програє Канаді, а Бельгія та Хорватія зіграють внічию, то друге місце визначатиметься за різницею м’ячів між Бельгією та Марокко.

Бельгія вийде в кваліфікацію, якщо обіграє Хорватію. якщо нічия, то Бельгія не потрапить, якщо Марокко обіграє або зіграє внічию проти Канади.

Канада вибула з турніру за гру до кінця.

Група G

Група G
Група G

Залишилися матчі : Камерун – Бразилія, Сербія – Швейцарія

Бразилія пройшла в 1/8 фіналу після перемоги над Швейцарією з рахунком 1:0, ставши лише другою командою, якій це вдалося після чинного чемпіона Франції. Однак Швейцарія все ще може пробитися до 1/16 фіналу, якщо переможе Сербію в останній грі.

Сербія та Камерун також не поза конкуренцією, і їм доведеться виграти свої останні матчі проти Швейцарії та Бразилії відповідно.

Якщо Сербія та Камерун переможуть у суботу, вони матимуть по чотири очки, а різниця м’ячів вирішить, яка команда супроводжуватиме Бразилію в плей-офф.

Група H

Група G
Група G

Залишилися матчі : Гана – Уругвай, Південна Корея – Португалія

Португалія приєдналася до Франції та Бразилії в плей-оффколи вони перемогли Уругвай з рахунком 2:0.

Гана підскочила на друге місце після перемоги над Південною Кореєю, а перемога над Уругваєм у п’ятницю підтвердить їх місце в плей-офф.

Кореї, з іншого боку, доведеться перемогти Португалію в останньому груповому матчі в п’ятницю, і навіть тоді їй доведеться покладатися на інші результати, щоб пройти далі.

Уругвай може потрапити до 1/16 фіналу, здобувши перемогу над Ганою, але йому потрібно, щоб Південна Корея програла або зіграла внічию проти Португалії. Якщо Південна Корея виграє разом з Уругваєм, це зведеться до різниці м’ячів.

  • Віталій Ковальчук

    Автор в NENWS Україна. Економіст, фінансовий і бізнес аналітик. Професійна редакторська та авторська діяльність, різна тематична обізнаність. Ділюсь досвідом та знаннями в фінансовій сфері.