Google спрощує процес видалення особистої інформації з результатів пошуку

Google спрощує процес видалення особистої інформації з результатів пошуку

5/5 - (2 votes)

Компанія Google оголосила про оновлення своєї пошукової системи, спрямовані на полегшення контролю користувачів над їхньою особистою інформацією, конфіденційністю та безпекою в Інтернеті. Зокрема, Google оновлює свою політику щодо особистих експліцитних зображень, щоб видалити такий контент з результатів пошуку.

Новий інструмент “Результати про вас”

Згідно з повідомленням компанії, Google розробила новий інструмент, який дозволяє користувачам швидко знайти та видалити результати пошуку, що містять їх номер телефону, домашню адресу або електронну пошту. Цей інструмент називається “Результати про вас” і буде доступний у майбутньому через мобільний додаток Google або спеціальну веб-сторінку.

Оновлення політики щодо експліцитних зображень

Крім того, Google також оновлює свою систему допомоги користувачам у видаленні експліцитних фотографій. Компанія давно надавала можливість користувачам запитувати видалення неконсенсуальних експліцитних зображень з результатів пошуку. Тепер ця політика розширюється на консенсуальні зображення.

Варто зауважити, що видалення контенту з результатів пошуку Google не означає його повне видалення з Інтернету. Однак Google сподівається, що ці зміни дадуть користувачам більше контролю над тим, яка приватна інформація з’являється у результатах пошуку.

“Google представляє кілька нових оновлень пошукової системи, які призначені для того, щоб допомогти користувачам залишатися панами своєї особистої інформації, конфіденційності та безпеки в Інтернеті”

– заявила компанія у своєму офіційному повідомленні.

Більше контролю для користувачів

Це оновлення є частиною ширшої стратегії Google щодо забезпечення приватності та безпеки користувачів. Компанія продовжує працювати над розробкою нових інструментів та функцій, які допомагають користувачам контролювати свою особисту інформацію та захищати її в Інтернеті.

У цьому контексті, новий інструмент “Результати про вас” є важливим кроком у напрямку забезпечення більшого контролю користувачів над тим, яка інформація про них з’являється у результатах пошуку. Завдяки цьому інструменту, користувачі зможуть швидко знайти та видалити результати пошуку, що містять їх номер телефону, домашню адресу або електронну пошту.

Захист приватності та безпеки

Оновлення політики щодо експліцитних зображень також є важливим кроком у напрямку захисту приватності користувачів. Тепер користувачам буде легше запитати видалення експліцитних фотографій з результатів пошуку, незалежно від того, чи були це консенсуальні чи неконсенсуальні зображення.

У підсумку, це оновлення вказує на те, що Google продовжує працювати над полегшенням контролю користувачами над своєю особистою інформацією в Інтернеті. Це позитивний крок у напрямку забезпечення більшої приватності та безпеки для користувачів. Завдяки новим інструментам та функціям, користувачі зможуть легше контролювати те, яка інформація про них з’являється у результатах пошуку, а також запитувати видалення експліцитних зображень. Це демонструє зобов’язання Google щодо захисту приватності та безпеки своїх користувачів.