Громадяни Китаю протестують проти політики Zero Covid

Громадяни Китаю протестують проти політики Zero Covid

Like post

Китай спустошений пандемією Covid-19.

Уряд Китаю вирішив боротися з кризою за допомогою низки суворих методів, включаючи досить жорстке карантин, як частину своєї політики Zero Covid.

протести в китаї проти kovid zero
Протести в Китаї проти Kovid Zero

Гуанчжоу (Китай):

Відколи Китай став комуністичною державою в 1949 році, китайські громадяни рідко виявляли мужність і хребет, щоб протестувати проти свого уряду, незважаючи на грубі та часто жорстокі заходи.

https://twitter.com/i/status/1597856875625619457

Політика Zero Covid була особливо жорсткою для населення Китаю, оскільки мільйони китайських громадян борються з серйозними наслідками по всьому Китаю.

Промисловий центр Гуанчжоу на півдні Китаю був одним із найбільш постраждалих міст, оскільки, як повідомляється, політика Zero Covid змусила тисячі китайських громадян залишитися без дому.

Відповідно до політики Zero Covid, якщо уряд Китаю дистанційно змінить паспорт здоров’я будь-кого зі своїх громадян на жовтий код, нещасна людина стане бездомним.

https://twitter.com/i/status/1597789363706171392

Це пов’язано з тим, що за жовтим кодом на телефоні громадянину Китаю заборонено повертатися додому, зупинятися в готелі чи користуватись громадським транспортом. Навіть отримання їжі може стати великою проблемою.

Сотні протестувальників зіткнулися з поліцією в промисловому центрі Гуанчжоу на півдні Китаю, оскільки громадський гнів проти суворої політики китайського уряду Zero Covid і, як наслідок, жорсткого карантину через COVID-19 виріс через три роки після пандемії коронавірусу.

https://twitter.com/i/status/1597922673937743872

Насильство в Гуанчжоу стало помітною ескалацією на тлі аналогічних протестів у Шанхаї, Пекіні та інших містах Китаю минулих вихідних. Нинішня хвиля протестів по всій країні є найбільшою хвилею громадянської непокори в Китаї з тих пір, як Сі Цзіньпін став президентом десять років тому.

Пандемія COVID-19 і подальша політика Zero Covid сильно вдарили по китайській економіці після десятиліть стрімкого зростання.

https://twitter.com/i/status/1597579337590800385

Згідно з повідомленнями в соціальних мережах, сутички в Гуанчжоу відбулися у вівторок ввечері, коли представники громадськості посперечалися з поліцейськими через блокування бордюрів.

https://twitter.com/i/status/1596982603688599553

  • Віталій Ковальчук

    Автор в NENWS Україна. Економіст, фінансовий і бізнес аналітик. Професійна редакторська та авторська діяльність, різна тематична обізнаність. Ділюсь досвідом та знаннями в фінансовій сфері.