Uklon запускає ігрову програму лояльності для пасажирів

Uklon запускає ігрову програму лояльності для пасажирів

5/5 - (3 votes)

Українська ІТ-компанія Uklon запустила гейміфіковану програму лояльності для своїх клієнтів. Користуючись сервісом виклику автомобілів, пасажири можуть виконувати різноманітні завдання та отримувати винагороду за свої зусилля. Ця нова програма додає елемент розваги та залучення до досвіду користування Uklon, заохочуючи пасажирів продовжувати користуватися сервісом та отримувати винагороди на цьому шляху. 😊

Як це працює

Усі завдання, що пропонуються в межах програми лояльності, гейміфіковані, тобто мають ігрову механіку. Учасники програми повинні здійснювати поїздки на різних класах авто, користуватися сервісами й додатковими послугами, встигати виконувати челенджі у визначений час тощо.

Успішно та вчасно виконавши те чи інше завдання, пасажири отримуватимуть бали, що в Uklon називають «медіаторами». Накопичені медіатори можна обмінювати на знижки на поїздки від Uklon та на товари чи послуги від партнерів програми, серед яких Mastercard, MEGOGO, «Сільпо», «Реберня», ТОМ, Smartass та інші.

Доступність

Нова функціональність доступна лише для райдерів у Києві, але згодом запрацює й в інших містах.

Як приєднатися

Щоб приєднатися до програми лояльності «Врууум» від Uklon, необхідно заповнити свій особистий профіль у мобільному додатку Uklon. Ці дані будуть використані для персоналізації завдань. Після цього, на головному екрані, натисніть кнопку у формі медіатора. Тоді користувачеві пропонується підключити нову функцію та почати виконувати перші завдання. З правилами програми лояльності можна ознайомитися за цим посиланням .