Український стартап Zibra AI отримав $500 000 інвестицій від акселератора a16z

Український стартап Zibra AI отримав $500 000 інвестицій від акселератора a16z

5/5 - (1 vote)

Про компанію

Українська компанія Zibra AI, яка спеціалізується на генерації 3D-активів за допомогою штучного інтелекту для ігор та віртуальних середовищ, залучила $500 000 від акселератора Speedrun, запущеного Andreessen Horowitz (a16z). Zibra AI планує використати фінансування для розширення своєї команди та розвитку своєї інноваційної технології генеративного штучного інтелекту.

Продукти та послуги

Головним продуктом компанії є Zibra Effects, який дозволяє автоматизувати створення 3D-ресурсів та візуальних ефектів у розробці ігор, метавсесвіту та інших пов’язаних галузях. Це рішення Unity, яке можна використовувати на ПК та Mac, iOS та Android, а також на консолях та VR/AR.

Історія компанії

Стартап було засновано у 2021 році та базується у Києві. У листопаді 2022 року компанія залучила передсіяний раунд у розмірі $1,2 млн від інвесторів, таких як Gismart, SID Venture Partners та ангели, зокрема Sebastien Borget з The Sandbox та Phil Libin з Evernote. Zibra AI також отримала Epic MegaGrant від Epic Games у грудні 2022 року. Всього Zibra AI вже залучила $2,5 млн інвестицій.

Значення для України

Це дуже цікава новина для української IT-галузі та показник успішного розвитку українських стартапів у галузі штучного інтелекту.