Правила користування сайтом nenws.com

Правила користування сайтом

Вступ

Ласкаво просимо на сайт NENWS.COM. Цей сайт призначений для надання новин та авторських інформаційних статей різної тематики. Користування цим сайтом регулюється цими «Правилами користування».

Реєстрація

Для користування деякими функціями сайту, такими як коментування, публікації статей, розміщення повідомлень на форумі, вам необхідно зареєструватися. Реєстрація безкоштовна та займає всього кілька хвилин. При реєстрації ви повинні надати дійсну електронну адресу та іншу необхідну інформацію.

Використання контенту

Весь контент, розміщений на будь якій мовній версії сайту NENWS.com, належить NENWS MEDIA та авторам, творцям контенту. Ви можете переглядати, завантажувати та друкувати контент з сайту тільки для особистого, некомерційного використання.

При повному або частковому використанні матеріалу посилання на NENWS.com (для інтернет-ресурсів з гіперпосиланням) обов’язкове. Це правило діє при використанні (копіюванні, цитуванні) матеріалів як джерело інформації.

Будь-яке інше використання контенту, включаючи, але не обмежуючись, копіюванням, модифікацією, розповсюдженням або публікацією, заборонено без попередньої письмової згоди адміністрації nenws.com.

Правила поведінки

Користувачам заборонено розміщувати на сайті будь-який контент, що порушує законодавство країни або міжнародне право. Заборонено також розміщення контенту, що містить образи, ненависть, порнографію або насильство. Користувачам не дозволяється заважати роботі сайту або інших користувачів.

Зміни в Правилах користування

NENWS MEDIA залишає за собою право змінювати ці Правила користування в будь-який час. Користувачам рекомендується перевіряти цю сторінку регулярно, щоб бути в курсі останніх змін.

Відмова від відповідальності

Адміністрація не несе відповідальності за авторські матеріали та може не розділяти думки журналістів, авторів та редакторів.

Сайт nenws.com надається “як є” без будь-яких гарантій. Nenws.com не несе відповідальності за це не несе відповідальності за будь-які збитки, що виникли внаслідок користування сайтом або неможливості його використання. NENWS.COM також не несе повної відповідальності за достовірність, повноту або актуальність інформації, розміщеної на сайті авторами та редакторами. Відповідальність за інформацію надану в новинах, статтях та публікаціях, несе журналіст, автор та редактор даного матеріалу.

Заключне положення

Користування сайтом NENWS.COM означає вашу згоду з цими Правилами користування. Якщо ви не згодні з цими Правилами, будь ласка, не користуйтеся сайтом. Якщо у вас є питання або пропозиції щодо цих Правил, будь ласка, зв’яжіться з нами через сторінку контакти на сайті.

Також можете ознайомитись з нашою «Політикою конфіденційності»