Сайти продажу авто в Німеччині. Список та детальний огляд порталів з продажу та покупки автомобілів в Німеччині. Як купити авто в Німеччині?

Сайти продажу авто в Німеччині. Список та детальний огляд порталів з продажу та покупки автомобілів в Німеччині. Як купити авто в Німеччині?

5/5 - (32 votes)

Багато тих, хто шукає як купити авто в Німеччині або в іншій країні Європи, цікавлять сайти продажу авто в Німеччині насамперед. На території Німеччини працює кілька найбільших світових автовиробників, що робить країну закономірним європейським лідером.

У Німеччині дуже якісні дороги, самі автомобілісти украй відповідальні та педантичні, більшість із них дуже ретельно стежать за станом машин. У результаті автомобіль, який проїхав близько 200 тисяч кілометрів, може мати стан, аналогічний для пробігу 50-60 тисяч українськими дорогами. І це доведений факт.

Тому купівля вживаних авто через німецькі сайти з продажу користується величезною популярністю. Тут головне вибирати надійні та перевірені торгові майданчики, щоб не зіткнутися з шахраями і не втратити кровно зароблені гроші.

Купити автомобіль з Німеччини або Європи
Німецькі автомобілі

Сайти продажу авто в Німеччині – список

 • www.autoscout24.de (.сom.ua) (для зручності користувачів є українська версії сайту)
 • www.mobile.de (є дуже зручний пошук автотранспорту)
 • Webmobil24
 • Autobild.de
 • Gebrauchtwagen.de
 • Quoka.de
 • Kalaydo.de
 • Ebay.Motors
 • webauto.de
 • motoso.de
 • carstart.de
 • pkw.de
 • www.auto.de (авто сайт – популярний портал російською або німецькою мовою – продаж авто у Німеччині)

Які бувають сайти продажу авто в Німеччині?

Перш ніж вибрати конкретний сайт, який спеціалізується на автомобільній торгівлі в Німеччині , потрібно вирішити, якому порталу краще довіряти і кому віддати перевагу.

Практика та досвід покупців показує, що найкраще відвідувати 8 основних ресурсів. Причому їх ділять на 2 умовні категорії:

 • сайти, що спеціалізуються виключно на автомобілях, тобто профільні майданчики;
 • сайти з більш широкими можливостями, де є розділ із машинами.

До того ж обидва варіанти варто розглядати, оскільки самі німці не часто публікуються на всіх майданчиках одночасно. Їм зазвичай достатньо 1-2 сайтів, щоб поширити інформацію про авто, що продається. Тому часом саме ваш автомобіль, який очікує, поки ви його знайдете, може бути серед оголошень на сайтах загального продажу, а не на профільному автомобільному ресурсі.

Деякі портали доступні російською мовою, хоча там продаються німецькі авто . Слід розглянути всі популярні автомобільні сайти та визначитися з власним вибором, дізнавшись про нюанси та подробиці роботи кожного з них.

Профільні сайти з продажу авто в Німеччині

Нині німцям, як автовиробникам, довіряють мільйони людей у ​​всьому світі. Для багатьох купити німецький автомобіль безпосередньо в Німеччині є межею мрій. А оскільки гроші на нову машину є не у всіх, більшість іде на німецькі сайти, де продаються старі автомобілі.

Насамперед користувачів цікавлять саме профільні сайти, тобто торгові майданчики з продажу транспортних засобів і тільки.

Тут можна назвати 5 основних ресурсів.

Autoscout24.com.ua (Autoscout24.de)

Справедливо сказати, що це не тільки сайт продажу авто в Німеччині, а загальноєвропейський сайт, виконаний багатьма мовами, в тому числі українською. Якщо бути точнішим, у нього чудова російськомовна версія. По функціоналу та пошуку нагадує попередній ресурс. Звідси є вихід на головні європейські авторинки з купівлі та продажу нових та вживаних машин . Але, на відміну конкурента, технічна підтримка відсутня. Для зв’язку з адміністрацією є лише форма для надсилання повідомлень. Сайт простий, функціональний, зручний у використанні та інтуїтивно зрозумілий. Рекламою не перевантажено, працює стабільно.

Autoscout24 продаж авто в Німеччині
Autoscout24 сайт продажу авто в Німеччині

Mobile.DE

Це найбільший сайт з продажу автомобілів та інших автомашин у всій Німеччині, де можна знайти практичні всі старі авто, що реалізуються на території Німеччини. Цим ресурсом користуються практично всі. Багато людей навіть не шукають інших сайтів, повністю концентруючись на цьому. І це часто себе виправдовує. Тут продається різноманітний автотранспорт, починаючи від легкових машин, закінчуючи вантажівками та мотоциклами. Інтерфейс багатомовний, включаючи російську мову. Ним користуються люди з усіх куточків світу, включно з країнами СНД.

Mobile.DE Сайти продажу авто в Німеччині
Mobile.DE Сайти продажу авто в Німеччині

Webmobil24

Також німецький російськомовний сайт, де ведуться продажі вживаних та нових автомобілів. Далеко не одна машина, яка зараз знаходиться в Україні, куплена тут. Один із найстаріших профільних сайтів, який працює з 2000 року. Є власний офіс, а штат співробітників складається із 20 осіб. За мірками онлайн-компанії, це солідний показник. Основна спеціалізація полягає у наданні послуг універсального дилера в країнах ЄС для покупки нових машин. Але тут доступні й уживані транспортні засоби. Причому подати оголошення можна однією з 28 мовами, які використовуються в країнах Євросоюзу. При цьому самі співробітники переведуть текст іншими мовами і розмістять копії оголошення на відповідних майданчиках. Чимось нагадує сайт-агрегатор, але не є повною мірою. Пошук ведеться швидко і легко, стандартні фільтри. Оголошення можна розміщувати на платній та безкоштовній основі.

Як купити авто з Німеччини або Європи на Webmobil24
Купівля авто на Webmobil24

Autobild.de

Повноцінний німецький сайт відповідною мовою. Але наявність вбудованого перекладача дозволяє добре розпізнавати інформацію україномовним відвідувачам. Це сайт, який надає інформацію про нові та вживані машини з німецького ринку, але додавати свої оголошення тут не можна. Тобто інформація про автомобіль береться з інших джерел. Можна називати його довідково-інформаційним сайтом.

Autobild.de покупка та продаж авто в німеччині
Сайт покупки авкто в Німеччині Autobild.de

Gebrauchtwagen.de

Найскромніший серед топ-5 німецьких сайтів. В базі оголошень близько 500 000 публікацій. Функціонал досить простий, фільтр складається із 9 пунктів для відбору машин.

Серед профільних сайтів це справді найкраще, що можна знайти на теренах німецького Інтернету.

На представлених ресурсах можна відібрати список автомобілів, що сподобалися за пробігом, роком випуску, маркою та іншими параметрами. Але насправді лише один німецький сайт є основним гравцем у Німеччині. Через нього ведуться практично всі продажі автомобілів з пробігом. І він очолив розглянутий перелік.

Gebrauchtwagen.de купівля автомобіля з німеччини
Gebrauchtwagen.de купівля та продаж автомобіля з Німеччини

Універсальні сайти продажу з автомобільним розділом

Далі розглянемо ще 3 ресурси, якими також є сенс скористатися у процесі пошуку машини, що реалізується у Німеччині.

Це так звані сайти загальних продажів, де є спеціальний розділ для автолюбителів і тих, кому хочеться купити або продати авто. Свого роду дошки оголошень. Хоча за фактом, саме так і треба називати.

Quoka.de

Це найпопулярніша дошка оголошень по всій Німеччині. І тут є тематичний автомобільний розділ. Причому сайт став спадкоємцем дуже популярної газети з аналогічною назвою. Вона спеціалізувалася свого часу на публікації безкоштовних оголошень. Перша газета була випущена понад 30 років тому. Тепер вони мають і сайт. Здебільшого зустрічаються оголошення від приватних осіб. Тут переважно продаються вживані авто, але зустрічаються публікації дрібних дилерів, які пропонують нові машини .

Quoka.de купити авто в німеччині
Сайт Quoka.de щоб купити авто в Німеччині

Kalaydo.de

Друга за популярністю дошка в країні, де також є безкоштовні оголошення. Ресурс спеціалізується на 3 основних напрямках. Це автомобілі та мототехніка, ринок зайнятості та нерухомість. У розділі з автотематикою є близько 500 тисяч актуальних оголошень.

покупка авто с Германии Kalaydo.de
Купівля авто з Німеччини на Kalaydo.de

Ebay.Motors

Найбільший Інтернет-аукціон має свій спеціальний розділ з автотранспортом. Але особливої ​​популярності він не користується. До кінця 2019 року там розміщено близько 50 тисяч оголошень. Система подачі оголошення досить складна і заморочена, що пояснює низьку популярність. Проте ціни тут найнижчі.

Прожаж та купівля авто в Європі та США Ebay.Motors
Прожаж та купівля авто в Європі та США на Ebay.Motors

Саме ці 8 вище перераховані сайти продажу авто в Німеччині позиціонують як найголовніші та найбільш затребувані.

При цьому не можна не відзначити, що існує ціла низка інших сайтів, де також є можливість купити чи продати авто.

До них можна віднести:

 • Auto24.
 • Webauto.
 • auto
 • Motoso.
 • Carstart.
 • Pkw и пр.

Усі вони мають відповідний домен DE.

Не можна сказати, що покупка машин із Німеччини користується величезною популярністю. Але для тих, хто зацікавлений у чистокровному німецькому авто у хорошому стані, незважаючи на солідний пробіг, ці сайти стануть чудовим інструментом для пошуку відповідного варіанту.

 • Роман Постенко

  Інженер-механік, автомобільний гуру. Фахівець в сфері транспортних технологій та військової техніки. Роблю огляди на автомобілі, військову техніку та публікую поради та інструкції по ремонту.