Кольори: Phantom Violet, Phantom Black, Phantom Silver
Розміри: 20,5 x 19,5 x 20,8 мм (навушники) 50,0 x 50,2 x 27,8 мм (зарядний футляр)
Вага: 6,3 г (навушники) 44,9 г (зарядний футляр)
Драйвери: 11 мм
Акумулятор: 5 години (ANC увімкнено)
Samsung Galaxy Buds Pro: ціна та наявність Дата виходу 14 січня 2021 року Доступно за 199 доларів США / 219 фунтів стерлінгів / 349 австралійських доларів Не набагато дорожче, ніж Galaxy Buds Live Samsung Galaxy Buds Pro було представлено разом зі смартфоном Samsung Galaxy S21 14 січня 2021 року (у день, коли він був оголошений на Samsung Unpacked) на веб-сайті Samsung і став широко доступним, починаючи з 15 січня 2021 року.
Що стосується ціни, Galaxy Buds Pro обійдеться вам у 199 доларів США / 219 фунтів стерлінгів / 349 австралійських доларів. Хоча тепер, коли випущено нові Galaxy Buds Pro 2, вам може здатися, що їх важче знайти, але коли ви це зробите, вони, ймовірно, будуть дешевшими. Наприклад, на Amazon.com вони тепер є частиною угоди, яка коштує лише 99,99 доларів США. Подібна історія на британському Amazon, де ви знайдете їх за £114,95.
Цілком логічно, що спочатку Samsung Galaxy Buds Pro коштував би трохи дорожче, ніж їхні попередники, Samsung Galaxy Buds Live, які на момент запуску коштували 169,99 доларів США / 179 фунтів стерлінгів / 319 австралійських доларів. Враховуючи, наскільки кращою є версія Pro, вони варті оновлення. Ви можете прочитати наш огляд Samsung Galaxy Buds Live , щоб дізнатися, як вони порівнюються.
Цікаво (і незрозуміло), що Samsung випустив ці справжні бездротові навушники поруч. Дата випуску Samsung Galaxy Buds Pro відбулася лише через п’ять місяців після Samsung Galaxy Buds Live і менше ніж через рік після запуску Samsung Galaxy Buds Plus. Незрозуміло, чому Samsung так поспішає, щоб винести їх, але це спричиняє невеликий затор.
Тим не менш, якщо ви шукаєте дешевші альтернативи, вам не потрібно шукати далеко. Або шукайте угоду зараз, коли минув час після запуску. Або прочитайте наш огляд Sony WF-SP800N і огляд Jabra Elite 75t , щоб дізнатися про зручні альтернативи, які пропонують активне шумозаглушення за 50 доларів США дешевше. Це якщо ви не проти пропустити особливості Samsung.
Samsung Galaxy Buds Pro: дизайн Доступний в трьох кольорах Вони довгі як вкладиші та виступають із вуха Оснащений безліччю датчиків і мікрофонів Samsung Galaxy Buds Pro доступні в трьох кольорах: Phantom Black, Phantom Silver і Phantom Violet, які відповідають новому Samsung Galaxy S21, а колір Buds відповідатиме кольору зарядного футляра, який постачається разом з ними.
Говорячи про футляр, він має форму маленької скрині зі скарбами – є увігнута кришка, яка відкидається посередині та повертається вгору. Він досить компактний, що добре, коли ви хочете покласти його в кишеню, і має світлодіодний індикатор стану на внутрішній і зовнішній сторонах футляра, який світиться зеленим, жовтим і червоним залежно від того, скільки акумулятора залишилося в самому футлярі. .
Що стосується самих бутонів, то вони дуже сильно відрізняються від своїх бобоподібних попередників. Samsung Galaxy Buds Pro повернулися до своєї звичної форми, у вигляді звукових воронок із навушниками.
Воронка, ймовірно, є відповідним словом для їх опису, оскільки вони досить довгі для навушників, довжиною трохи менше дюйма (20,8 мм). Однак Бадам потрібна вся ця нерухомість для їхньої зграї датчиків, шпильок і мікрофонів.
Зовні Buds мають глянцеве світловідбиваюче пластикове покриття, яке є ємнісним на дотик, і ще два мікрофони із захистом від вітру, який зменшує навколишній шум під час прогулянок на вулиці. Все це містить 11-міліметровий НЧ-динамік і 6,5-міліметровий твітер, про які ми поговоримо більше в розділі продуктивності нижче.
Тож як вони підходять? Що ж, незважаючи на їх майже футуристичний вигляд, те, як вкладиші стирчать із вуха, робить їх громіздкими та незграбними. Носити їх спати буде в кращому випадку незручно, а в гіршому – боляче. І оскільки вони не можуть фактично «зафіксувати» їх у вашому вусі, вони періодично зміщуються. Що означає, що вам доведеться їх відрегулювати, інакше ущільнення ослабне, а шумопоглинання повільно зменшиться, коли ви їх носите.
Щоб полегшити деякі з цих проблем, усередині коробки є два додаткових набори вушних вкладишів, які допоможуть вам отримати кращу герметичність, що є абсолютно необхідним. Ви також знайдете кабель для заряджання USB-C без головки. Це частина кроку Samsung спрямованого на зменшення відходів (ура!) і потенційна перешкода для людей, які тільки беруть свої перші навушники.
Навчитися керувати ними неважко, і це можна швидко освоїти:
елементи керування за замовчуванням включають один дотик для відтворення/призупинення музики; подвійний дотик відтворює наступну пісню або відповідає/завершення виклику; потрійний дотик відтворює попередній трек; а дотик і утримання активує вашу попередньо встановлену функцію, яка за замовчуванням перемикається між режимами навколишнього шуму та шумозаглушення. Останню команду можна налаштувати, але для цього вам знадобиться програма Samsung Wearable.
Загалом їх напрочуд зручно носити протягом тривалого періоду часу, і вони не страждають від накопичення тиску завдяки зовнішньому вентиляційному отвору. Але через те, як вони виступають із вуха, вони виглядають не найпривабливіше навушники або дуже зручно носити в ліжку.
Навушники мають клас водонепроникності IPX7 Samsung Galaxy Buds Pro: функції та шумозаглушення Базове шумозаглушення має бути сильнішим Проте рейтинг IPX7 є провідним у своєму класі SmartThings Find є нішевим, але може стати порятунком Двома основними особливостями Samsung Galaxy Buds Pro є активне шумопоглинання та водонепроникність IPX7, що є найвищим рейтингом для навушників Samsung.
До цього моменту навушники Samsung були водостійкими лише за стандартом IPX2 або IPX4. Це означало, що вони були хороші для кількох крапель дощу або трохи поту, але це не ті речі, які ви хотіли б мати поруч із собою під час інтенсивних тренувань.
Завдяки сертифікації IPX7 навушники Samsung Galaxy Buds Pro захищені від занурення у прісну воду на 30 хвилин на глибину до одного метра, тобто якщо вони впадуть у ванну на хвилину або ви захочете помити їх під проточною водою, ви не зробите. не потрібно турбуватися про них. Це великий крок уперед для Samsung і конкурує з найвищими стандартами інших навушників.
Тож наскільки добре шумозаглушення? Що ж, добре… для Samsung. Три вбудовані мікрофони, безумовно, допомагають Galaxy Buds Pro справлятися з шумопоглинанням краще, ніж Galaxy Buds Live, але вони не кращі в шумопоглинанні, ніж, скажімо, найкращі навушники від Sony (прочитайте наш Sony WF- Огляд 1000XM4, щоб дізнатися більше) або більшість флагманських накладних навушників з ANC.
Просто носивши їх удома протягом кількох днів, Samsung Galaxy Buds Pro змогли суттєво зменшити гучні звуки очищувачів і зволожувачів повітря, але не мали жодного шансу, коли хтось інший у домі вмикав музику. Вони достатньо хороші, щоб ви не могли почути розмови поблизу в іншій кімнаті, але все, що голосніше, ніж хтось говорить, буде чутно через ANC.
Зворотною стороною активного шумозаглушення є підсилення аудіо, також відоме як пропускання аудіо, до якого можна отримати доступ, натиснувши й утримуючи сенсорну ємнісну панель. Galaxy Buds Pro можуть отримувати зовнішній звук і направляти його у ваші вуха, підсилюючи звук на цілих 20 дБ, що робить їх зручними для носіння в терміналах літака під час очікування виклику вашого рейсу через систему звукозв’язку або біля стійки гастроному.
Samsung Galaxy Buds Pro також має кілька специфічних для Samsung функцій, на які варто звернути увагу – є режим гучного зв’язку Bixby, який працює точно так, як ви очікуєте, і функція Find My Earbuds на основі SmartThings Find.
SmartThings Find, розташований у програмі SmartThings, може показати вам карту розташування ваших пристроїв, навіть якщо вони офлайн і від’єднані від Bluetooth. Це повинно дати вам спокій, якщо їх колись викрадуть, і, принаймні, допоможе вам відстежити їх, якщо ви не можете згадати, де ви їх залишили.
І останнє, але не менш важливе Якщо у вас є кілька продуктів Galaxy, ви можете легко перемикати пристрої за допомогою Buds Pro завдяки функції автоматичного перемикання. Скажімо, наприклад, ви слухаєте музику через свій Galaxy Tab S7 Plus і отримуєте дзвінки через свій Samsung Galaxy S20. Автоматичне перемикання означає, що навушники можна автоматично використовувати для телефонного дзвінка та підключити їх назад до планшета після дзвінка. Це трохи нішева функція, але все одно приємна.
Не дивно, що Galaxy Buds Pro оптимізовано для роботи з пристроями Samsung. Звук налаштований AKG В цілому збалансований, приємний звук Але бракує деталей і присутності Samsung Galaxy Buds не розроблено виключно компанією Samsung – виробник аудіосистеми AKG, дочірня компанія Harman (яка фактично є дочірньою компанією Samsung) – також допоміг налаштувати ці навушники, щоб отримати правильний еквалайзер.
Що ж, Buds Pro мають збалансовану якість звуку, яка не спотворює надто шиплячий у високих частотах або надто роздутий у басах, що нам дуже подобається, але їм не вистачає чіткості в середніх і високих частотах, і вони мають менший ізольований звук. звукова сцена. Рівний звук справді центрований і не такий насичений, як хотілося б.
Простою мовою це означає, що ви зможете почути як плавні басові лінії в пісні, як-от Hotel California від The Eagles, так і хай-хети, але звуки матимуть лише спрямованість ліворуч-праворуч. Результатом є аудіо, схоже на робоче, яке приємне, але не зовсім вражає вас, як деякі навушники вищого класу.
Отже, як вони це зробили? На щастя, якщо ви з тих людей, які люблять налаштовувати еквалайзер своїх навушників, програма Samsung Wearable дійсно дозволяє вам зайти та налаштувати звук як завгодно (насправді нам дуже сподобалося налаштування Dynamic), але жодна з них пропонують ширшу та повнішу звукову сцену. Тим не менш, підтримка 360 Audio від Samsung означає, що ви можете слухати будь-який трек у віртуальному об’ємному звукі, подібно до того, як AirPods Pro пропонують Spatial Audio.
Гірше того, якщо ви не використовуєте пристрій Samsung Galaxy, звук буде передаватися через SBC або AAC, обидва з яких є кодеками з втратами. Це означає, що є помітна різниця в їх використанні з пристроями Samsung Scalable Codec (перегляньте наш огляд Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G ) і пристроєм, який використовує SBC, як-от Google Pixel 3.
Хоча це ще одна перевага навушників для власників смартфонів Samsung, вона дійсно ставить навушники в безвихідь, коли справа стосується інших платформ. Якби Samsung також ліцензував aptX HD від Qualcomm або використовував новіший кодек Bluetooth LE, ви мали б більш широку підтримку HD, але ми припускаємо, що певна підтримка звуку UHQ краще, ніж відсутність.
Під час розмови з друзями та родиною вони сказали, що ми звучимо добре під час використання Samsung Galaxy Buds Pro, хоча вони думали, що ми звучимо трохи чіткіше, використовуючи натомість вбудований мікрофон нашого смартфона. Це не шкода Samsung Galaxy Buds Pro – оскільки більшість навушників не звучать так добре, як мікрофон смартфона, – але це означає, що ви повинні бути трохи обережними, купуючи їх виключно для телефонних дзвінків.
Galaxy Buds Pro звучать збалансовано, але не так насичено, як хотілося б. Samsung Galaxy Buds Pro: час автономної роботи та підключення П’ять годин на одному заряді / 13 годин від футляра з увімкненим ANC Сім годин на одному заряді / 20 годин від кейса з вимкненим ANC Це приблизно середній показник для навушників із шумозаглушенням Час автономної роботи Samsung Galaxy Buds Pro хороший для навушників з активним шумопоглинанням, але це реальний крок нижче, ніж Samsung Galaxy Buds Plus, який пропонував 11 годин відтворення на одному заряді. Тим не менш, ви отримуєте ANC тут і Bixby, і вони обидва потужні свині.
Samsung обіцяє п’ять годин задоволення від прослуховування за один цикл, після чого зарядний футляр може забезпечити додаткові 13 годин, якщо у вас увімкнено ANC. Якщо ви вимкнете його, навушники працюватимуть від семи до восьми годин. І ви можете отримати більше 20 годин роботи від батареї.
Під час тестування в реальному світі ми виявили, що Samsung Galaxy Buds Pro витримав близько трьох днів постійного використання (більше п’яти годин прослуховування на день) або трохи менше тижня, коли ми слухали їх лише у вільний час ( три години на добу).
Якщо ви коли-небудь опинитеся без соку, Galaxy Buds Pro підтримує швидку зарядку, і протягом п’яти хвилин зарядки акумулятора має вистачити на одну годину відтворення. Швидка зарядка відбувається через порт USB-C, але можлива і бездротова зарядка, хоча вона трохи повільніша.
Отже, як це порівнюється з іншими навушниками? Це досить конкурентно. Sony WF-SP800N, про який ми згадували раніше, забезпечує приблизно дев’ять годин роботи від акумулятора через навушники та має ще дев’ять у футлярі, тоді як Jabra Elite 75t достатньо для восьми годин відтворення з додатковими 20 годинами заряджання в футлярі. Це напружена гонка без явних переможців.
Чи варто купувати Samsung Galaxy Buds Pro? Galaxy Buds Pro ідеально підходять, якщо ви схильні до випадкового проливання. Купуйте їх, якщо… Не купуйте їх, якщо…