Топ-5 найкращих стартапів, на які варто звернути увагу у 2022 році

Топ-5 найкращих стартапів, на які варто звернути увагу у 2022 році

Like post

Ви фанат технологій та інновацій? Ласкаво просимо в клуб! Діловий світ швидко змінюється, і рік за роком з’являються нові стартапи, які позиціонують себе як багатообіцяючі компанії, що розвиваються, завдяки своїм інноваційним підходам.

Якщо ви думаєте про відкриття власного бізнесу, дозвольте мені сказати вам, що ви повинні знати 5 стартапів, які ми представимо в цій статті. Ми зібрали найкращі стартапи 2022 року, за якими повинні стежити любителі стартапів, інвестори та підприємці-початківці.

Хочете з ними познайомитися? Ходімо!

Зміст

5 трендів у світі стартапів

Однією з перших речей, яку ми повинні взяти до уваги перед початком будь-якого стартапу, є тенденції ринку і вибір підходящої бізнес-моделі. Звичайно, якщо ми звернемо увагу на ці тенденції, ми зможемо визначити нові можливості. Є 5 основних трендів 2022 року, якими змогли скористатися найкращі стартапи, які ми представимо в цій статті. Але перед цим! Чи хотіли б ви знати, що це за тренди? Брати до відома!

1. Сервіси кібербезпеки зі штучним інтелектом 

У все більш глобалізованому та оцифрованому світі кібербезпека є вимогою багатьох компаній. Стартапи розробляють програмне забезпечення, щоб пропонувати ці послуги, які переживають прискорене зростання.

2. Розробка додатків 

Хто б не хотів мати все в мобільному телефоні? Реальність така, що ми все більше шукаємо, щоб наші рішення були у нас під рукою. Ви хочете розробити додаток? Подумайте, яку проблему ви збираєтеся вирішувати, і вперед.

3. Краса і здоров’я 

Особливо після пандемії здоров’я та догляд за собою стали предметом розмов. Є багато нових стартапів, які прагнуть виділитися в цій галузі і досягають успіху в цьому.

4. Спорт і харчування

Споживачі все більше турбуються про здоровий спосіб життя. Одним із секторів, який стрімко розвивається, є спорт і здорове харчування.

5. Блокчейн і криптовалюти

Звичайно, цей світ криптовалют і блокчейнів тут залишиться, вам не здається?

тенденції стартапів

Найкращі стартапи 2022 року

Зважаючи на це… Які найкращі стартапи, пов’язані з цими сферами? Представляємо їх вам нижче!

SoundHound

Однією з головних тенденцій у світі бізнесу 2022 року є збільшення кількості компаній, які пропонують послуги зі штучним інтелектом. Послуги з кібербезпеки або керування даними користуються великим попитом, і перед цим з’явилося багато стартапів, які пропонують різноманітні рішення.

Одним із найкращих стартапів у цьому секторі є SoundHound . Цей інноваційний стартап використовує технологію штучного інтелекту, щоб допомогти підприємцям контролювати імідж свого бренду за допомогою голосу. Це дозволяє брендам у багатьох галузях додавати розмовні інтерфейси та слова попередження до будь-якого обладнання, програмного забезпечення чи мобільного додатка, який вони використовують. Вражаюче, чи не так?

SoundHound народився в Санта-Кларі, Каліфорнія, і його фінансування становить близько 215 мільйонів доларів.

Бабель 

Якщо ми відійдемо від світу технологій AI у світ додатків, ми не можемо не згадати Babbel . Цей додаток є одним із найкращих стартапів останнього часу. Це програма для вивчення мови. Він має мільйони передплатників у всьому світі та виділяється тим, що пропонує короткі уроки, щоб зробити вивчення нової мови швидким, комфортним і легким. Успіх цієї програми такий, що 73% користувачів заявили, що вони зможуть вести просту розмову новою мовою лише після п’яти годин курсів Babbel. А ви… Ви вже це знали?

Saie

Ще один головний тренд у світі стартапів – індустрія краси та здоров’я. У цьому контексті Saie є одним із найкращих стартапів , оскільки він значно виріс за дуже короткий час. Цей стартап із Нью-Йорка пропонує продукти для шкіри, бальзами, набори та багато іншого. Він став іконою в галузі завдяки чудовому управлінню іміджем бренду та підтримці відомих особистостей. Цікаво подивитися на їхню стратегію.

Ланцюговий аналіз

Світ блокчейнів — ще одна тенденція, з якою ми зіткнемося у 2022 році. Кількість стартапів, які пропонують рішення для цього нового світу, зростає дуже швидкими темпами. У цьому контексті ми знаходимо Chainalysis , один із стартапів , за яким слід уважно стежити. Це компанія, яка допомагає виявити та видалити зламані або вкрадені кошти. Його програмне забезпечення для боротьби з відмиванням грошей спрямоване на створення безпечнішої взаємодії для всіх, хто використовує технологію блокчейн. Чудове рішення для банків чи державних установ.

Лейло

Оскільки споживачі зацікавлені у все більш здоровому способі життя, продовжують з’являтися стартапи, пов’язані зі світом здорового харчування та спорту. Одним із найбільш інноваційних є Leilo, який пропонує альтернативу алкогольним та енергетичним напоям, розробляючи здоровий напій на основі кави, заспокійливої ​​трави, яка має дуже хороші відгуки в усьому світі.

Це лише деякі з найкращих стартапів у 2022 році. Ми впевнені, що незабаром з’являться нові, такі ж інноваційні.

Ви можете придумати ще щось? Читаємо вас у коментарях!

  • Віталій Ковальчук

    Автор в NENWS Україна. Економіст, фінансовий і бізнес аналітик. Професійна редакторська та авторська діяльність, різна тематична обізнаність. Ділюсь досвідом та знаннями в фінансовій сфері.